Kariera

Zobacz na jakie stanowiska rekrutujemy

Dyrektor Handlowy

Miejsce pracy: Zachodniopomorskie

PolishAgri Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, ze względu na dynamiczny rozwój firmy zatrudni kandydata na stanowisko

Miejsce pracy: województwo zachodniopomorskie

Oferujemy:

  • umowę o pracę na pełny etat
  • wynagrodzenie 10 000 – 15 000 zł netto
  • szkolenie wstępne
  • udział w konferencjach
  • pakiet handlowy: samochód służbowy, telefon, laptop

Zakres obowiązków:

  • prowadzenie negocjacji handlowych
  • badanie rynku, monitoring działań konkurencji
  • bieżące kontakty handlowe i promocyjne z kluczowymi klientami firmy
  • raportowanie w obszarze działalności oraz przygotowywanie analiz

Wymagania:

  • doświadczenie w branży zbożowej w Polsce minimum 2 lata
  • prawo jazdy kat. B
  • umiejętność pracy pod presją czasu
  • zdolności negocjacyjne i interpersonalne
  • umiejętność obsługi komputera i znajomość pakietu MS Office
  • aktywna działalność zakupowa.

Similar blogs

Handlowiec

Handlowiec

Kierowca

Kierowca

Kierownik Handlowy

Adres:

ul. Świętokrzyska 30/63,
00-116 Warszawa