Kariera

Zobacz na jakie stanowiska rekrutujemy

Kierowca

Miejsce pracy: Zachodniopomorskie

PolishAgri Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, ze względu na dynamiczny rozwój firmy zatrudni kandydata na stanowisko

Kierowca C+E

Opis stanowiska:

  • odbiór zboża od klientów spółki, tj. załadunek oraz rozładunek zboża i rzepaku
  • praca od poniedziałku do piątku - weekendy zawsze wolne
  • w piątki wszystkie auta wracają na bazę do Gardna k. Gryfina

Wymagania:

  • prawo jazdy kat. C+E
  • dyspozycyjność
  • mile widziane doświadczenie w branży rolnej/zbożowej.

Oferujemy:

  • stabilną pracę w oparciu o umowę o pracę w dynamicznie rozwijającej się polskiej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • pracę od poniedziałku do piątku - bez kabotażów
  • możliwość ciągłego rozwoju zawodowego
  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kwalifikacji
  • dobre warunki pracy

Similar blogs

Handlowiec

Handlowiec

Dyrektor Handlowy

Kierownik Handlowy

Adres:

ul. Świętokrzyska 30/63,
00-116 Warszawa